Nekem is nagyon bevált a blackPanther OS. 1998 óta vagyok benne a PC világába […] Itt nincs mindenféle idegesítő hirdetés, nincs mindenféle regisztráció. én határozom, meg hogy mit telepítek a gépre vagy mit nem. És sokkal jobban kihasználja a gép erőforrását. Mert 3 másodperc alatt feláll az egész rendszer, a gombnyomástól számítva ….[eredeti bejegyzés]
…Turbó üzemmódban hasít a gépen. Azon keresztül csináltam meg a szakdogámat is…
Szerző: Adminisztrátor
Minősített programok
Az alkalmazás raktár legújabb programjai csak bejelentkezés után láthatóak!







Hozzászólások lezárva